İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

İstanbul Bakırköy'de Avukat Erhan UĞUR tarafından kurulan Uğur Hukuk Bürosunun kuruluş amaçlarından biri de büro koşullarının elverdiği ölçüde bilgi birikiminin paylaşılması ve meslektaşlarımızın çalışma ortamı sağlanması amacıyla tüm imkanlarının Avukat Meslektaşları içinde kullanılmasını sağlamaktır.

Hukuk öğrenimine devam etmekte, Üniversiteden yeni mezun olan avukatlık mesleğine staj aşamasında adım atmak isteyen meslektaşlarımız ve her seviyede personel istihdamı için iş başvurularınızı kabul etmekteyiz Uygun pozisyon açılması halinde değerlendirilmek üzere özgeçmişlerinizi elektronik posta yoluyla info@ugurhukukburosu.com adresine iletebilirsiniz.

İstihdam edilecek kişilerde aradığımız genel nitelikler:

  • Gerektiğinde Akademik bilgi birikimi,
  • Ofis ortamında ekip çalışmasına yatkınlık,
  • Özverili çalışma,
  • Yoğun iş temposuna dinamik bir şekilde uyum sağlayabilme ve
  • Sorumluluk sahibi olma.
ERHAN UĞUR

ERHAN UĞUR

Kurucu / Avukat

İstanbul'da kurulan Uğur Hukuk Bürosu'nun kurucusu ve yöneticisidir.Özel Hukuk ve Kamu Hukuku alanlarında hizmet sunmayı amaçlamıştır.

averhanugur@gmail.com

Gökhan Öz

Gökhan Öz

Avukat

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde 2013 yılında öğrenimini tamamlamış olan Avukat Gökhan Öz, Kemerburgaz Üniversitesi Uluslararsı Ticaret Hukuku alanında yükseklisansını tamamlamıştır.

YASEMİN GÖK

YASEMİN GÖK

Avukat

Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2011 yılında mezun olmuş olup, Bahçeşehir Üniversitesinde İş Hukuku alanında Yüksek Lisans programını 2014 yılında tamamlamıştır.

av.yasemingok@gmail.com

MERT YÜCEL

MERT YÜCEL

Avukat

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde 2011 yılında mezun olmuş olup,Kemerburgaz Üniversitesi İşletme Bölümünde Yükseklisansını tamamlamıştır.

MÜŞTERİ YORUMLARI

FİYAT TEKLİFİ ALIN