HAKKIMIZDA

Bakırköy Avukat 

Kurulduğu günden beri geniş bir çerçevede hukuk hizmeti sunmaya başlayan Uğur Hukuk ve Danışmanlık Bürosu , en verimli şekilde çözüme ulaşmak için araştırma ve çalışma yapmanın yanı sıra akademisyenler ve hukuk bürolarıyla da işbirliği içerisindedir. Büromuz müvekkillerine kaliteli hizmet sunabilmek ve değişen durumlara derhal uyum sağlayabilmek için ihtiyaç duyulan tüm konularda uzman kişi ve kurumlarla işbirliği içinde çalışmaktadır.

Uğur hukuk ve Avukatlık Bürosu,kurulduğu günden bu yana  hukukun çizdiği sınırlar ve mesleğin çizdiği etik kurallara bağlı olarak titizlikle ve yoğun bir çalışma temposu içerisinde çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir

Uğur Hukuk ve Avukatlık bürosu ailesi olarak önemle belirtmek isteriz ki bugün itibariyle ulaşmış olduğumuz başarının asıl nedeni her sektörden varolan müvekkil portföyümüzün bize duyduğu güven ve bu güvene bağlı olarak gösterdiğimiz özen ve başarıdır.Uğur Hukuk Bürosu ailesi olarak bu nedenle teşekkürü borç biliriz

Sitemizde bulunan her türlü bilgi ve belge bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Burada bulunan hiçbir bilgi hukuki tavsiye niteliğinde değildir. Bu bilgilerin iletilmesi hiçbir şekilde avukat müvekkil ilişkisi yaratmaz. Ziyaretçiler hiçbir şekilde bu bilgilere dayanarak hareket etmemelidirler. Bu internet sitesi Türkiye Barolar Birliği’ nin belirlediği Meslek Kurallarına uygun ve özellikle reklam yasağına aykırılık teşkil etmeyecek şekilde ve yalnızca bilgilendirme amacı ile tasarlanmıştır.

ERHAN UĞUR

ERHAN UĞUR

Kurucu / Avukat

İstanbul'da kurulan Uğur Hukuk Bürosu'nun kurucusu ve yöneticisidir.Özel Hukuk ve Kamu Hukuku alanlarında hizmet sunmayı amaçlamıştır.

averhanugur@gmail.com

Gökhan Öz

Gökhan Öz

Avukat

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde 2013 yılında öğrenimini tamamlamış olan Avukat Gökhan Öz, Kemerburgaz Üniversitesi Uluslararsı Ticaret Hukuku alanında yükseklisansını tamamlamıştır.

YASEMİN GÖK

YASEMİN GÖK

Avukat

Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2011 yılında mezun olmuş olup, Bahçeşehir Üniversitesinde İş Hukuku alanında Yüksek Lisans programını 2014 yılında tamamlamıştır.

av.yasemingok@gmail.com

MERT YÜCEL

MERT YÜCEL

Avukat

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde 2011 yılında mezun olmuş olup,Kemerburgaz Üniversitesi İşletme Bölümünde Yükseklisansını tamamlamıştır.

MÜŞTERİ YORUMLARI

FİYAT TEKLİFİ ALIN